Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


 

 PRODÁNO 

 

  

 

Byt 1+kk Praha 3

 

Olgy Havlové

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji novostavbu bytu 1+kk (kolaudace 07/2021) s předzahrádkou v rezidenčním bytovém projektu "Byty na Vackově". Byt má prostorný pokoj 30m2 s novou kuchyňskou linkou se sklokeramickou deskou, myčkou, lednicí s mrazákem a troubou (kombinace s mikrovlnnou troubou). Dále je v bytě koupelna s WC 4,51 m2 s novou pračkou. Předsíň 4,7 m2 s vestavěnou skříní. K bytu náleží sklep 1,7m2. Na oknech jsou eletrické předokenní rolety.


Umístění bytu je v klidné části, v blízkosti parku a díky předzahrádce 30m2 je hezký výhled na přilehlý park "Židovské pece". Tento byt zaručuje příjemné bydlení uprostřed zeleně.


Pod domem jsou velké garáže, kde si je možno pronajmou parkovací stání.

Nízké měsíční náklady cca 3.500,- Kč/měs.


Velmi dobrá dostupnost MHD, zastávka autobusu je přímo u bytového domu.


Volný ihned.


Zajímavá investice, měsíční pronájem v tomto rezidenčním projektu u bytu této velikosti se pohybuje kolem 20.000,- Kč/měs.


Byt je možné financovat i hypotékou, kterou Vám naše hypotéční makléřka zajistí nejlepší na trhu přesně podle Vašich požadavků a možností.

Videoprohlídka

Vizualizace

Připravila jsem vizualizaci jak je možné byt hezky a zajímavě zařídit.

 

img_2734_kopie

Vizualizace_1

 

img_2730_kopie

Vizualizace_2

Půdorysy

2d_pudorys_page-0001 3D_pudorys_3_-_Photo

Park Židovské pece

Židovské pece jsou veřejný park v  Praze 3, ve východní části Žižkova severně od prostoru bývalého Nákladového nádraží. Po parku na Vítkově je to druhý největší park v této městské části. Má protáhlý tvar, je v něm několik hřišť a také piknikové místo.

Původ názvu lokality Židovské pece není známý. Podle některých pramenů tu snad kdysi byly vyhloubeny jeskyně, do kterých se uchylovali Židé, když byli za vlády císařovny Marie Terezie kolem roku 1744 vyháněni z Prahy. Doloženo ale je, že v těchto místech bývalo popraviště, přesunuté sem z původního Šibeničního vrchu (nad dnešní křižovatkou U Bulhara). Poslední poprava se na Židovských pecích konala v roce 1866 a přišlo se prý na ni podívat třicet tisíc lidí.

Podle starých map tu bývaly kdysi i vinice, např. v roce 1841 byla část vrchu s vyznačeným popravním místem ve správě viničního úřadu.

V roce 1951 byl v těchto místech ještě pustý kopec, v roce 1966 už park v podstatě v nynější podobě. V letech 2014 a 2015 proběhla revitalizace parku.

Park má rozlohu asi 7 ha se táhne od dopravního hřiště, které je na jeho západním okraji, mezi ulicemi Jilmovou na severní straně a Malešickou na straně jižní, až do vzdálenosti asi 600 m na východ k areálu ubytovacích zařízení Vysoké školy ekonomické na Jarově.

dji_0350_kopie

Doprava

Autobusová zastávka je hned u domu a je v provozu od 5.10. 2020; vznikla v souvislosti s bující zástavbou na sídlišti Vackov. Zastávka je pojmenována po nejbližší ulici, která nese jméno Olgy Havlové.

Organizátor dopravy ROPID uvedl zastávku do provozu v den nedožitých 84. narozenin prezidenta a dramatika Václava Havla. Jeho manželka Olga se na Žižkově narodila a prožila dětství.

Autobusová linka 133 jede z Malešic na metro Florenc.

Linka 267 Malešice - Olšanské náměstí.

olga_1-1320x990

Cena

 

5.800.000,- Kč

 

k jednání

 

v ceně jsou zahrnuty veškeré služby, jako provize, smluvní dokumentace,

advokátní úschova, katastr atd.

Kontakt

vizitka_equita2

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF