Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


  PRODÁNO!!! 

 

 

 

 

 

  

 

Byt 3+1 78m2 s lodžií a sklepem 

v Praze 8 - Čimicích

Popis nemovitosti

Nabízíme prostorný dobře řešený byt 3+1 v 2 nadzemním podlaží v družstevním vlastnictví. V současné době se řeší převod do osobního vlastnictví. Byt se nachází v udržovaném domě, nová střecha, zateplení, nové lodžie, okna plastová (3 komorová), naposledy proběhla celková rekonstrukce výtahu. 

Výborně fungující družstvo, nemá žádné dluhy, opravy probíhají z naspořených peněz.

Byt je v původním stavu a skládá se z obývacího pokoje 18,8m2, kuchyně 12,8m2, pokoje 12,51m2, druhého pokoje 12,51m2, koupelny 2,8m2, WC 1m2, haly 6,34m2, komory 1,37m2, vstupu 1,77m2, lodžie 6,04m2 a sklepu 1,92m2. Kuchyně a obývací pokoj s lodžií jsou orientovány na západ a mají výhled do blízké zeleně. Ložnice a dětský pokoj jsou na východ. Parkování před domem. Stanice autobusu MHD cca 50 m.

Anuita splacena. Nízké měsíční náklady cca 3.195,- Kč služby + 530,- Kč elektřina + 130,- Kč plyn + 230,- Kč internet.

V okolí kompletní občanská vybavenost, dobrá dopravní dostupnost, na metro cca 10.min. autobusem.

V blízkosti hezké vycházky do Čimického a Drahanského údolí. 

Půdorysy

 Půdorys stávajícího stavu
byt-puvodni 

 

Půdorys po rekonstrukci

byt-nove

3D půdorys po rekonstrukci

dispozice

Vizualizace

Pro představu jsem nechala zpracovat návrh od architekta jak by se dal byt zajímavě zrekonstruovat. Zrušením příčky mezi kuchyní a obývákem vznikne velký otevřený prostor.

kuchyn

obyvak

ložnice

loznice

dětský pokoj

pokoj

pohled z haly

chodba

Čimice

Čimice jsou městská čtvrť a katastrální území nacházející se na klidném severním okraji Prahy. Čimice jsou součástí městské části Praha 8 a leží mírně stranou od hlavního pásu Severního města. Obklopuje je zejména krásná příroda – ze západu chráněná krajinná oblasti Čimické údolí, ze severu Drahanské údolí, součást chráněné krajinné oblasti Drahaň-Troja, z východu pole, čtvrť Dolní Chabry a komerčně-průmyslová zóna a z jihu čtvrť Bohnice a Čimický háj.

První písemné záznamy pocházejí z roku 1334, kdy jsou Čimice poprvé připomínány jako ves v majetku pražského probošta. Přibližně z tohoto období také jsou pozůstatky několika sídlištních objektů, zásobní jámy a keramické nálezy na jižním břehu dnešního rybníka. Na jeho severní straně byly odhaleny pozůstatky tvrze ze stejného období. Písemná zpráva o ní se poprvé objevila roku 1551. Samotná tvrz ani její pozůstatky se nedochovaly, zmizely při výstavbě obchodního centra Draháň, kdy došlo k zasypání a zatravnění pozemku.

Současná nejstarší zástavba se nachází přibližně v centrální části. Sahá do meziválečného období, avšak některé rodinné domy také do 50. let. Na počátku sedmdesátých let bylo rozhodnuto o stavbě sídliště. První výstavba panelových domů začala v roce 1972 v jižní části území a byla dokončena v roce 1975. O tři roky později se začalo s pokračováním výstavby v severovýchodní části (okolí ulice Křivenická) v prostoru vedle řady domků z původních Čimic.

Centrální občanská vybavenost je soustředěna v místě křížení zeleného pásma Čimického potoka s ulicí Čimickou. Kromě obchodního centra Draháň, kde se mimo jiné nachází pošta nebo lékárna, je zde mateřská, základní i střední škola, lékařské středisko nebo kožní sanatorium. Součástí je také sportovní zázemí včetně hřiště pro pozemní hokej nebo několika tenisových kurtů.

Doprava

Autobusy:

linka 145 - sídliště Čimice - Kobylisy metro C

všední dny 5:03 - 23:03 frekvence 6.min.

so+ne 5:03 - 23:03 frekvence 30.min.

 

linka 152 - sídliště Čimice - Českomoravská metro B

všední dny frekvence 6.min.

so+ne frekvence 15.min.

 

linka 202 - poliklinika Mazurská Bohnice - Kbelský Pivovar

všední dny 5:05 - 19:35 frekvence 24.min.

  

noční linka 905 - sídliště Čimice - Jižní město

 
IMG_1975_1

Čimické a Drahaňské údolí

Čimické údolí

Čimické údolí se nachází mezi Čimicemi a Bohnicemi. Směrem od Čimic na západ se svažuje k Vltavě. Západní část přírodní památky, na jejímž konci se nachází Koztoprtský rybník, je obklopena poli a loukami, zatímco část východní je obehnaná obytnou oblastí. Území Čimického údolí se rozkládá v Přírodním parku Draháň - Troja.

Na východním kraji přírodní památky pramení Čimický potok napájený Čimickým rybníkem. Zde je údolí mělké, postupně se však výrazně zařezává do skalního podkladu.

Přírodní památka Čimické údolí je významná především pro výskyt vzácných stepních společenstev, která můžeme v jiných částech Prahy najít pouze na nepřístupných skalních svazích s půdou v minulosti člověkem nevyužívanou.

 

Drahanské údolí

Drahanské údolí (někdy Drahaňské údolí, Drahaň) se nachází na severním okraji Prahy na pravém břehu Vltavy. Rozkládá se podél Drahanského potoka, který pramení v Dolních Chabrech, teče západním směrem přes katastrální území Čimice a Bohnice a ústí do Vltavy v katastrálním území Zdiby mezi Zámky a Klecánky. Údolí je součástí přírodních parků Drahaň-Troja a Dolní Povltaví.

 

IMG_1976

Cena

 

5.350.000,- Kč

k jednání

 

Možno financovat hypotékou.

Rádi Vám pomůžeme s kompletním vyřízením.

Kontakt

vizitka_equita2

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF