Reference

Ráda bych poděkovala paní makléřce Květě Procházkové, za krásné bydlení, které mi zprostředkovala. Díky ní pro mě nebyla koupě bytu v Lošanech stresová záležitost, ale naopak. Na paní makléřku jsem se mohla kdykoliv obrátit, vždy mi ochotně poradila. Je to profesionál s milým a lidským přístupem. Můj start do nového života je tak spojen jen s pozitivními zkušenostmi. MOTTO " Nestavíme byty. Vytváříme domov" , v tomto případě platí do puntíku. Ještě jednou děkuji.

Lenka Burianová

Využili jsme služeb realitní kanceláře Květy Procházkové při prodeji bytu. Její servis a přístup byl od začátku do konce opravdu na jedničku. Díky jejímu přístupu jsem si uvědomila, ze vůbec není třeba velkých realitních kanceláří, ale důležitá je především profesionalita, kreativita, odbornost a individuální přístup jednotlivce. Všechno toto Květa Procházková nabízí na nejvyšší úrovni. Vše na čem jsme se domluvili, bylo dodrženo a prodej proběhl neuvěřitelně rychle, hladce a za výbornou cenu. Ještě jednou děkujeme.

Sochorovi

Chtěli bychom tímto moc poděkovat paní makléřce Procházkové za zprostředkování koupě bytu v Lošanech u Kolína. Především děkujeme za maximum informací, vstřícnost, ochotu a profesionalitu po celou dobu jednaní. Paní makléřka je velmi milá, příjemná, byli jsme velice spokojeni, a proto ji vřele doporučujeme.

Ivana Pospíšilová a Jaglař Petr

S komplexním servisem a přístupem realitní makléřky paní Procházkové jsme byli velice spokojeni a můžeme jako noví majitelé bytu její služby vřele doporučit.

Ing. Ladislav Šabach

S paní realitní makléřkou Květou Procházkovou jsme měli velmi pozitivní zkušenost. Její přístup byl vždy vstřícný a milý, a to nám výrazně ulehčilo celý proces. Vždy byla k dispozici, ochotná nám pomoci a zodpovědět naše otázky. Její komunikace byla rychlá a efektivní, což jsme ocenili. Celkově bychom spolupráci s touto realitní makléřkou jednoznačně doporučili. Její schopnosti a lidský přístup jsou vynikající, a díky ní jsme se mohli snadno rozhodnout. Jsme velmi spokojení s výsledkem a vděční za její pomoc.

Rodina Orémus

Tímto bych chtěla vyjádřit poděkování p.Květě Procházkové, která pracuje pro "Reality EQUITA" za vstřícný a přívětivý přístup při vyřizování všech náležitosti ohledně koupi nemovitosti, mnohdy i nad rámec jejich povinností. Je velmi ochotná a milá, vřele ji všem doporučuji.

Anna Krišková

Při prodeji bytu jsme se obrátili na realitní makléřku Květu Procházkovou, a to v době, kdy nemovitosti se téměř neprodávali, sazby hypoték byly vysoké a lidé neměli zájem o koupi bytů. Ale i v této špatné situaci nám paní Květa se vším profesionálně pomohla, připravila veškeré dokumenty a bez sebemenších problémů k naší velké spokojenosti vše dotáhla až ke zdárnému prodeji, za což jí moc děkujeme.

Ladislav a Dagmar

Chtěli bychom moc poděkovat paní Květě Procházkové za zprostředkování prodeje naší chaty. Za její profesionalitu, ochotu a vstřícnost. Děkujeme, že jste to vzala pevně do svých rukou a pomohla nám s prodejem a veškerými náležitostmi okolo. Všem co chtějí prodat nemovitost vřele doporučujeme paní Procházkovou - Reality EQUITA s. r. o.

Sourozenci Veronika a Jarda

A je hotovo! Prostřednictvím paní Květy Procházkové se nám v poměrně velmi krátkém čase podařilo získat dobrou nemovitost na krásném místě. Díky její skvěle odvedené práci vše proběhlo hladce, pro nás přehledně, rychle, velmi profesionálně a v přátelské atmosféře všech zúčastněných. Koupit nemovitost tímto způsobem je opravdu velká radost! Budeme-li v budoucnu potřebovat službu realitní kanceláře, určitě se na paní Procházkovou znovu obrátíme. D ě k u j e m e !

Zdeněk a Božena Palusgovi

Kupovali jsme velký jezdecký areál - RD, stáje pro 26 koní, krytá hala, jízdárna, pozemky,atd. pro chov koní, dnes mohu říci, že pro moji dceru - parkurovou jezdkyni, areál snů. Paní Procházková se celému procesu prodeje a koupě tohoto areálu, který byl po několik měsíců svého trvání často komplikován jak po stránce finanční tak emoční na obou stranách, věnovala po stránce profesionality i empatie naprosto výjimečně. Jako bývalá advokátka mám řadu zkušeností s tzv. realitními makléři, kteří dokázají jen přeposílat plánek, maily, max.zrealizovat virtuální prohlídky. Ale tolik osobního přístupu, včetně zajištěni dokonalého právního servisu, vše hlavně v potřebném čase, jsem málokdy zažila. A opravdu vyjadřuji přesvědčení, že paní Procházková v tomto procesu odvedla naprosto vynikající práci, která nakonec vedla k uzavření tak očekávané kupní smlouvy. Zato ji velmi děkuji a proto ji mohu jednoznačně všem jejím dalším klientům doporučit.

JUDr. Pavla Nechanická

Děkujeme paní Procházkové za zprostředkování prodeje pozemku a všechny úkony s tím spojené. Její profesionální přístup nás přesvědčil o další spolupráci s Reality EQUITA a paní Procházkovou. B-DOM apartmány s.r.o.

B-DOM apartmány s.r.o.

Děkuji pí. PROCHÁZKOVÉ - REALITY EQUITA za prodej mé nemovitosti. Zvládla bezproblémově veškeré administrativní náležitosti vč. průběžné kontroly všech termínů. Jednání s ní bylo vždy konstruktivní a příjemné. Rád se na ni obrátím v případě dalšího obchodu.

L.F.

Děkujeme paní makléřce Květě Procházkové za prvotřídní servis při procesu koupě chatičky. Od prvního telefonátu se zájmem o prohlídku, až po předání klíčů nás provázela svým přirozeně příjemným a zároveň profesionálním jednáním. Férový přístup a snaha o dosažení spokojenosti prodávajících i kupujících. Pečlivá příprava všech potřebných i užitečných dokumentů a organizace podpisových aktivit je jí vlastní. Oceňuji aktivity nad rámec povinností jako například zjištění informací od příslušného stavebního úřadu, posekání trávníku před předávkou klíčů nebo průběžná komunikace aktuálního stavu i z dovolené. Když někdo dělá svou práci srdcem, je radost s ním spolupracovat! Děkujeme a rádi doporučíme dále.

Radek a Martina

Děkuji za spolupráci a za ochotu. Byla jsem spokojená s rychlým prodejem.

Zuzana Kacovská

Někdy se nám život otočí a my stojíme před problémy, co dál a pak přijdou na řadu profesionální služby. I já se ocitla před situací, kdy jsem potřebovala prodat nemovitosti. Trh je plný realitních kanceláří, a tak se obracíte na zkušenosti jiných. Mne byla doporučena paní Květa. Dnes vím, že to byl skvělý typ. S paní makléřkou Květou Procházkovou mám tedy za sebou hned dvě zkušenosti s prodejem bytu a následně prodejem domu. V obou případech musím ocenit profesionalitu, preciznost, důslednost a perfektní zpracování veškeré agendy. Paní Procházková je pečlivá, ochotná a vstřícná. Vždy jedná ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Paní Květa je rovněž empatická, což ocení každý, kdo prochází životní změnou, což prodej či nákup nemovitosti bez pochyby je.

Ing. Kateřina Kociánová

Touto cestou bychom rádi poděkovali za profesionální přístup při prodeji našeho bytu v Praze. Paní Procházkovou můžeme jedině doporučit.

Jakub a Zuzana

Rádi bychom touto cestou chtěli velice poděkovat paní Procházkové za pomoc při nákupu úžasného nového domku pro naší rodinu. Paní Procházková je v prvé řadě profesionálem ve svém oboru s krásným empatickým, vlídným a přátelským přístupem. Pracuje rychle, pružně a velice zodpovědně. O každém kroku nás informovala a vše ochotně vysvětlovala. Měli jsme skutečně velmi pohodový pocit po celou dobu naší spolupráce a rádi jsme se s ní vždy slyšeli a viděli. Můžeme jen doporučit všem. Ještě jednou Vám paní Procházková děkujeme a přejeme spousty spokojených klientů, jakými jsme my. Hodně úspěchů, děkujeme.

Manželé Tůmovi

Paní Procházkové bych rád poděkoval za hladký prodej nemovitosti. Na prohlídku chodili jen reální kupci, zařídila veškeré detaily, kterých bylo více, než se zdá. Důvěra kterou si zaslouží mi ušetřila hodně času i starostí, získali jsme cenu, kterou jsme chtěli. Děkuji i za pomoc s koupí domu, který prodávala jiná RK.

Ing. Pavel Jelínek

Se službami paní Procházkové jsem byl spokojen. Děkuji za korektní a rychlé jednání.

Marek K.

Děkujeme za profesionální přístup, vše bylo vyřešeno spolehlivě a včas. Pokud nastal problém, paní Procházková se k němu postavila čelem a vyřešila ho. Komunikace byla po celou dobu bezproblémová. Děkuji, DS

Ing. David Strýček

Добрый день, пани Квета ! Хочу выразить Вам глубочайшее уважение за проделанную работу по продаже моей квартиры! Вы профессионально, четко и грамотно организовали сделку. Компетентно отреагировали на все возникшие и сложные моменты в процессе продажи. Терпеливо и тщательно решали возникшие неоднозначные ситуации во время купли продажи квартиры, тем самым не ущемляя права и интересы продавца и покупателя. На протяжении всего нашего общения с Вами, мне все было понятно и прозрачно в сделке. Вы Профессионал высокого класса! Я остался очень доволен проделанной Вами работой и полученными результатами ! С уважением, Панфилов С.Н.

Panfilov S.N.

Paní Procházková chceme Vám poděkovat za Váš profesionální přístup a lidské vstřícné jednání, které jsme měli v záležitosti prodeje našeho bytu. Moc děkujeme.

Manželé Královi

"Pani Prochazkova je absolutni profesionalka, coz muze znit jako klise, ale kdo ma zkusenost s vicero realitnimi makleri, asi bude souhlasit, ze to zdaleka nelze rici o vsech. Dlouholete a evidentni zkusenosti a erudice se u ni poji s prirozenou komunikativnosti, rychlym a efektivnim jednanim a zaroven peclivosti s niz pristupuje ke smluvni dokumentaci a rizeni jednotlivych kroku v realitnim rizeni. Svym jednanim v klientech budi duveru a jistotu, ze jedna v jejich zajmu a ne v zajmu vlastni provize. Last but not least si myslim, ze vyznamne snizuje stres, s nimz ma vetsina lidi realitni transakce spojene :-)"

Mgr. Filip Hrubý

Paní Procházková, chci Vám poděkovat za skvělou spolupráci při koupi bytu v Mladé Boleslavi. Za skvělou organizaci, pomoc při zodpovídání dodatečných otázek, přípravu podkladů. Zároveň oceňuji následný servis spojený s přepisem nemovitosti, poskytovateli energií, apod. Ještě jednou děkuji za služby.

Bc. Jiří Holcr

Paní Procházková je profesionál na svém místě. V době, kdy jsme se rozhodli prodat náš byt se k naší záložitosti velmi zodpovědné postavila. Jako první vytvořila krásnou video prezentaci, diky které se hned ozvalo několik zájemců. Prodej byl dokončen během měsíce, včetně všech administrativních a právních úkonů na velmi vysoké úrovni. Realitní kancelář vřele doporučuji !

Jana Litomyšská

Chtěla bych touto cestou poděkovat realitní makléřce Květě Procházkové za rychlý, a profesionální přístup při prodeji mého bytu. Obchod proběhl bez problému, byla jsem spokojená a mohu jen doporučit.

Monika Růžková

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní makléřce Procházkové za profesionální přístup prodeje mého obchodu, vše bylo na jedničku podtrženou, tím je řečeno vše, vřele a ráda doporučím všem.

Zuzana Vestfálová

Děkuji Vám, paní Procházková, za Vaše úspěšné angažmá při zprostředkování pronájmu mých nebytových prostor. Váš fundovaný a korektní přístup vedl k efektivní realizaci nájmu. V budoucnu se na Vás znovu rád obrátím a doporučím Vás svým klientům.

JUDr. Tomáš Oulík, notář v Praze

"Thank you, Kveta for finding us a really comfortable flat for rent. We are very pleased with the end result and know that it was your professionalism and expertise that made this process easier. It has been a great pleasure working with you, and you can be sure we will recommend you to our friends. Oksana"

Oksana Shyshka

"S paní Procházkovou jsem realizoval pronájem bytu a byl jsem 100% spokojený. Její přístup, ochota a profesionalita mě velmi mile překvapila, ale především dokázala najít výborné nájemníky – a to je podstatné. Takto si představuji realitní služby a mohu jen doporučit."

Ing. Martin Vlach

Chtěli bychom touto cestou poděkovat za profesionální přístup a zpracování nabídky na prodej našeho jezdeckého areálu makléřkou Květou Procházkovou. Prodej nemovitosti se uskutečnil ve velmi krátké době a vše proběhlo velmi profesionálně. Děkujeme za spolupráci Martínkovi.

Martínkovi

"Když jsme se s rodinou rozhodli koupit byt, obávali jsme se celého toho velkého procesu a komplikací, které by se mohly objevit. Naštěstí nás vším tím realitním chaosem provedla paní Procházková, která vždy věděla kde, co, kdy a jak zařídit. Spolupráci s ní můžeme jen doporučit a jejího profesionálního a zároveň přátelského přístupu si velmi ceníme."

Simona Malá

Při prohlížení internetu jsem náhodou našla perfektně zpracovanou nabídku na prodej domu v naší obci. Neváhala jsem a kontaktovala jsem autorku inzerátu paní makléřku Květu Procházkovou a požádala jsem jí o pomoc při prodeji mého domu. Práce paní makléřky byla neuvěřitelně pečlivá a svědomitá, za což jí stále velmi děkuji. Celý proces prodeje pod jejím vedením proběhl velmi úspěšně. Nemohu říci nic jiného než velké poděkování a doporučit eventuálním zájemcům, aby se na ní opravdu s důvěrou obrátili.

Marcela Červenková

S paní makléřkou Procházkovou, jsem byla velmi spokojená, komunikace probíhala vždy velmi rychle a lidsky - paní Procházková je profesionál na svém místě, byla vždy velmi dochvilná a ochotná v čemkoli pomoc. S paní Procházkovou jsem byla velmi spokojena, celkový přístup, jednání i rychlost, s kterou reagovala, byla na špičkové úrovni. Služby mohu jedině doporučit. Děkuji za vše, Srpová

Zuzana Srpová

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení