Reference


Děkujeme za profesionální přístup, vše bylo vyřešeno spolehlivě a včas. Pokud nastal problém, paní Procházková se k němu postavila čelem a vyřešila ho. Komunikace byla po celou dobu bezproblémová. Děkuji, DS

Ing. David Strýček

Добрый день, пани Квета ! Хочу выразить Вам глубочайшее уважение за проделанную работу по продаже моей квартиры! Вы профессионально, четко и грамотно организовали сделку. Компетентно отреагировали на все возникшие и сложные моменты в процессе продажи. Терпеливо и тщательно решали возникшие неоднозначные ситуации во время купли продажи квартиры, тем самым не ущемляя права и интересы продавца и покупателя. На протяжении всего нашего общения с Вами, мне все было понятно и прозрачно в сделке. Вы Профессионал высокого класса! Я остался очень доволен проделанной Вами работой и полученными результатами ! С уважением, Панфилов С.Н.

Panfilov S.N.

Paní Procházková chceme Vám poděkovat za Váš profesionální přístup a lidské vstřícné jednání, které jsme měli v záležitosti prodeje našeho bytu. Moc děkujeme.

Manželé Královi

"Pani Prochazkova je absolutni profesionalka, coz muze znit jako klise, ale kdo ma zkusenost s vicero realitnimi makleri, asi bude souhlasit, ze to zdaleka nelze rici o vsech. Dlouholete a evidentni zkusenosti a erudice se u ni poji s prirozenou komunikativnosti, rychlym a efektivnim jednanim a zaroven peclivosti s niz pristupuje ke smluvni dokumentaci a rizeni jednotlivych kroku v realitnim rizeni. Svym jednanim v klientech budi duveru a jistotu, ze jedna v jejich zajmu a ne v zajmu vlastni provize. Last but not least si myslim, ze vyznamne snizuje stres, s nimz ma vetsina lidi realitni transakce spojene :-)"

Mgr. Filip Hrubý

Paní Procházková, chci Vám poděkovat za skvělou spolupráci při koupi bytu v Mladé Boleslavi. Za skvělou organizaci, pomoc při zodpovídání dodatečných otázek, přípravu podkladů. Zároveň oceňuji následný servis spojený s přepisem nemovitosti, poskytovateli energií, apod. Ještě jednou děkuji za služby.

Bc. Jiří Holcr

Paní Procházková je profesionál na svém místě. V době, kdy jsme se rozhodli prodat náš byt se k naší záložitosti velmi zodpovědné postavila. Jako první vytvořila krásnou video prezentaci, diky které se hned ozvalo několik zájemců. Prodej byl dokončen během měsíce, včetně všech administrativních a právních úkonů na velmi vysoké úrovni. Realitní kancelář vřele doporučuji !

Jana Litomyšská

Chtěla bych touto cestou poděkovat realitní makléřce Květě Procházkové za rychlý, a profesionální přístup při prodeji mého bytu. Obchod proběhl bez problému, byla jsem spokojená a mohu jen doporučit.

Monika Růžková

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní makléřce Procházkové za profesionální přístup prodeje mého obchodu, vše bylo na jedničku podtrženou, tím je řečeno vše, vřele a ráda doporučím všem.

Zuzana Vestfálová

Děkuji Vám, paní Procházková, za Vaše úspěšné angažmá při zprostředkování pronájmu mých nebytových prostor. Váš fundovaný a korektní přístup vedl k efektivní realizaci nájmu. V budoucnu se na Vás znovu rád obrátím a doporučím Vás svým klientům.

JUDr. Tomáš Oulík, notář v Praze

"Thank you, Kveta for finding us a really comfortable flat for rent. We are very pleased with the end result and know that it was your professionalism and expertise that made this process easier. It has been a great pleasure working with you, and you can be sure we will recommend you to our friends. Oksana"

Oksana Shyshka

"S paní Procházkovou jsem realizoval pronájem bytu a byl jsem 100% spokojený. Její přístup, ochota a profesionalita mě velmi mile překvapila, ale především dokázala najít výborné nájemníky – a to je podstatné. Takto si představuji realitní služby a mohu jen doporučit."

Ing. Martin Vlach

Chtěli bychom touto cestou poděkovat za profesionální přístup a zpracování nabídky na prodej našeho jezdeckého areálu makléřkou Květou Procházkovou. Prodej nemovitosti se uskutečnil ve velmi krátké době a vše proběhlo velmi profesionálně. Děkujeme za spolupráci Martínkovi.

Martínkovi

"Když jsme se s rodinou rozhodli koupit byt, obávali jsme se celého toho velkého procesu a komplikací, které by se mohly objevit. Naštěstí nás vším tím realitním chaosem provedla paní Procházková, která vždy věděla kde, co, kdy a jak zařídit. Spolupráci s ní můžeme jen doporučit a jejího profesionálního a zároveň přátelského přístupu si velmi ceníme."

Simona Malá

Při prohlížení internetu jsem náhodou našla perfektně zpracovanou nabídku na prodej domu v naší obci. Neváhala jsem a kontaktovala jsem autorku inzerátu paní makléřku Květu Procházkovou a požádala jsem jí o pomoc při prodeji mého domu. Práce paní makléřky byla neuvěřitelně pečlivá a svědomitá, za což jí stále velmi děkuji. Celý proces prodeje pod jejím vedením proběhl velmi úspěšně. Nemohu říci nic jiného než velké poděkování a doporučit eventuálním zájemcům, aby se na ní opravdu s důvěrou obrátili.

Marcela Červenková

S paní makléřkou Procházkovou, jsem byla velmi spokojená, komunikace probíhala vždy velmi rychle a lidsky - paní Procházková je profesionál na svém místě, byla vždy velmi dochvilná a ochotná v čemkoli pomoc. S paní Procházkovou jsem byla velmi spokojena, celkový přístup, jednání i rychlost, s kterou reagovala, byla na špičkové úrovni. Služby mohu jedině doporučit. Děkuji za vše, Srpová

Zuzana Srpová