background

Aktuální nemovitosti

RD Kozojedy

Novinka!

dji_0328_kopie

https://www.realityequita.cz/prodej-rodinne-domy-kozojedy-okres-praha-vychod-prodej-rodinny-dum-5-kk-122-m2-zastresena-terasa-pristresek-na-auto-a-dva-zahradni-domky-25

 

Byt 3+1 v Praze 8

IMG_1945

https://www.realityequita.cz/prodej-byty-3-kk-praha-cimice-prodej-byt-3-1-78m2-s-lodzii-a-sklepem-24

 

Chata Chocerady

REZERVOVÁNO!

dsc_0019_kopie

https://www.realityequita.cz/prodej-chata-chocerady-okres-benesov-prodej-chata-84m2-v-choceradech-21

 

Investiční nabídka bytů Praha 2

img_3903

https://www.realityequita.cz/prodej-atypicke-byty-praha-praha-1-prodej-investicni-nabidka-bytu-344m2-475m2-terasy-praha-1-16

 

Prodej obchodních prostor Praha 2

w390h260-kb0d3-a02ff-prodej-obchodni-prostory-tyrsova-1071m2-praha-2-kopie-souboru-2-ae6074558a

https://www.realityequita.cz/prodej-obchodni-prostory-praha-praha-2-prodej-obchodni-prostory-1071m2-praha-2-17

 

Jak pracuji

_elc2297_1

Používám moderní technologie, abychom

prodali lépe a za více!

 

1) Home staging 

Home staging je velmi důležitá příprava nemovitosti na prodej nebo pronájem a její profesionální prezentace na realitním trhu. Cílem je zvýšení atraktivity nemovitosti pro co nejširší okruh potencionálních zájemců.

dsc_0041_1dsc_00151

 

2) Profesionální fotografie

dsc_0134 dsc_0014_kopie 

 

3) Foto staging

Foto staging je aranžování virtuálního nábytku do prázdné místnosti reálného prostoru. Úkolem je představit nemovitost v nejlepší možné podobě zájemcům, vzbudit emocionální představy, ukázat možné budoucí využití a lépe přiblížit měřítko místností a velikost prostoru.

Foto staging je v dnešní online době téměř nezbytnou součástí pro prodej prázdných, nezabydlených prostor.

img_1760 prochazkova_obyvaci_pokoj_22-09-22_17_15 

 

4) Půdorysy 2D a 3D

 image    image0_1 

 

5) 3D scan nemovitosti 

Je prostorový model nemovitosti pro dokonalou představu - autentický zážitek z prostoru v pohodlí domova.

 

6) Videoprohlídky

 

7) Stránka nemovitosti

 

 

8) Dron

 

V dnešní době je použití dronu pro účely fotografií a videí nedílnou součástí prodeje nemovitosti. Je to zkrátka vizitka dobré realitní kanceláře. Pro klienta je vždy důležité a především zajímavé vidět, v jakém okolí se nemovotost nachází. Máme vlastní dron a oprávnění otevřené kategorie A1, A2, A3 a také kategorii Specific, která umožňuje létat i ve velkých městech. 

dji_0075_kopie dji_0198_kopie 

  

8) 3D vizualizace

Fotorealistické vizualizace domů nebo interiérů u nových nebo naopak u starších nemovitostí jsou velmi zajímavý nástroj k vytvoření atraktivní prezentace a následně pak i zvýšit prodejní cenu.

dsc_0029_kopie obyvak2_kopie 

dsc_0014_kopie_2 1_kopie    

 

9) Reklama na sociálních sítích

Sociální sítě hýbou světem a také hýbou prodejem nemovitosti. Proto se věnujeme prezentaci aktuálních nemovitostí na sociálních sítích a zároveň se snažíme mít i zde zajímavé články a informace pro klienty, aby naše firemní stránky rádi navštěvovali.

Co dalšího lze udělat pro efektivnější prodej? 
Vytvořit například placenou propagaci na Facebooku a zacílit reklamu na tu správnou cílovou skupinu. 

priloha_posty

 

10) Aukce

Na aukci je nejprve nutné přilákat větší množství zájemců. Nejdůležitější práce tedy začíná hned na počátku. Správné nastavení ceny, odborný tržní odhad, příprava nemovitosti na prodej, staging nemovitosti, profi fotografie, video, dron, 3D scan, vytvoření webové stránky přímo pro danou nemovotst, inzerce, propagace, reklama na soc. sítích atd. Pokud máme větší počet zájemců, stanoví se termín aukce. Lidé z prohlídek se pak ve stanovený čas přihlásí na mé webové stránce k aukci a mohou přihazovat. 

Rezervační smlouvu na vaši nemovitost pak obratem podepisujeme se zájemcem, který v aukci přihodil nejvyšší částku. 

 

TOP nabídka

Celá nabídka

Realizováno

 • Jezdecký areál Opřetice
  Jezdecký areál Opřetice

  Jezdecký areál Opřetice

 • Byt 2+kk developerský projekt Praha 5
  Byt 2+kk developerský projekt Praha 5

  Byt 2+kk developerský projekt Praha 5

 • Byt 3+kk Praha 5 - Stodůlky
  Byt 3+kk Praha 5 - Stodůlky

  Byt 3+kk Praha 5 - Stodůlky

  Prodáno za týden!

Všechny nemovitosti

Nejnovější články

Všechny články

Realitní tipy

Může vám někdo ukrást váš dům, byt, nebo pozemek? ANO, může!


Možná ani nevíte, že v česku se kradou nemovitosti ve velkém. Ano, za miliardy. Policie ČR dokonce vytvořila skupinu, která se zabývá nemovitostí kriminalitou.

Celý tip

Daň z nabytí nemovitosti se neplatí


V září roku 2020 schválila Poslanecká sněmovna a prezident podepsal zrušení daně z nabytí
nemovitosti. Dobrá zpráva, kupující už nemusí platit 4 %, když si koupí nemovitost.

Má to dvě drobné ale. Dochází k prodloužení časového testu a snížení maximální částky pro odpočet úroků z hypotéky.

Celý tip

3 kroky. Jak poznat dobrého makléře?


Možná si právě teď pokládáte tuto otázku. Ať si nakonec vyberete mě, nebo některého z kolegů, vybírejte dobře. A podle čeho? Možná vám napoví pár chytrých rad:

Celý tip
Všechny tipy

Reference

 • “Kupovali jsme velký jezdecký areál - RD, stáje pro 26 koní, krytá hala, jízdárna, pozemky,atd. pro chov koní, dnes mohu říci, že pro moji dceru - parkurovou jezdkyni, areál snů. Paní Procházková se celému procesu prodeje a koupě tohoto areálu, který byl po několik měsíců svého trvání často komplikován jak po stránce finanční tak emoční na obou stranách, věnovala po stránce profesionality i empatie naprosto výjimečně. Jako bývalá advokátka mám řadu zkušeností s tzv. realitními makléři, kteří dokázají jen přeposílat plánek, maily, max.zrealizovat virtuální prohlídky. Ale tolik osobního přístupu, včetně zajištěni dokonalého právního servisu, vše hlavně v potřebném čase, jsem málokdy zažila. A opravdu vyjadřuji přesvědčení, že paní Procházková v tomto procesu odvedla naprosto vynikající práci, která nakonec vedla k uzavření tak očekávané kupní smlouvy. Zato ji velmi děkuji a proto ji mohu jednoznačně všem jejím dalším klientům doporučit. ”
  JUDr. Pavla Nechanická
 • “Děkujeme paní Procházkové za zprostředkování prodeje pozemku a všechny úkony s tím spojené. Její profesionální přístup nás přesvědčil o další spolupráci s Reality EQUITA a paní Procházkovou. B-DOM apartmány s.r.o.”
  B-DOM apartmány s.r.o.
 • “Děkuji pí. PROCHÁZKOVÉ - REALITY EQUITA za prodej mé nemovitosti. Zvládla bezproblémově veškeré administrativní náležitosti vč. průběžné kontroly všech termínů. Jednání s ní bylo vždy konstruktivní a příjemné. Rád se na ni obrátím v případě dalšího obchodu.”
  L.F.
 • “Děkujeme paní makléřce Květě Procházkové za prvotřídní servis při procesu koupě chatičky. Od prvního telefonátu se zájmem o prohlídku, až po předání klíčů nás provázela svým přirozeně příjemným a zároveň profesionálním jednáním. Férový přístup a snaha o dosažení spokojenosti prodávajících i kupujících. Pečlivá příprava všech potřebných i užitečných dokumentů a organizace podpisových aktivit je jí vlastní. Oceňuji aktivity nad rámec povinností jako například zjištění informací od příslušného stavebního úřadu, posekání trávníku před předávkou klíčů nebo průběžná komunikace aktuálního stavu i z dovolené. Když někdo dělá svou práci srdcem, je radost s ním spolupracovat! Děkujeme a rádi doporučíme dále. ”
  Radek a Martina
 • “Děkuji za spolupráci a za ochotu. Byla jsem spokojená s rychlým prodejem.”
  Zuzana Kacovská
 • “Někdy se nám život otočí a my stojíme před problémy, co dál a pak přijdou na řadu profesionální služby. I já se ocitla před situací, kdy jsem potřebovala prodat nemovitosti. Trh je plný realitních kanceláří, a tak se obracíte na zkušenosti jiných. Mne byla doporučena paní Květa. Dnes vím, že to byl skvělý typ. S paní makléřkou Květou Procházkovou mám tedy za sebou hned dvě zkušenosti s prodejem bytu a následně prodejem domu. V obou případech musím ocenit profesionalitu, preciznost, důslednost a perfektní zpracování veškeré agendy. Paní Procházková je pečlivá, ochotná a vstřícná. Vždy jedná ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Paní Květa je rovněž empatická, což ocení každý, kdo prochází životní změnou, což prodej či nákup nemovitosti bez pochyby je. ”
  Ing. Kateřina Kociánová
 • “Touto cestou bychom rádi poděkovali za profesionální přístup při prodeji našeho bytu v Praze. Paní Procházkovou můžeme jedině doporučit.”
  Jakub a Zuzana
 • “Rádi bychom touto cestou chtěli velice poděkovat paní Procházkové za pomoc při nákupu úžasného nového domku pro naší rodinu. Paní Procházková je v prvé řadě profesionálem ve svém oboru s krásným empatickým, vlídným a přátelským přístupem. Pracuje rychle, pružně a velice zodpovědně. O každém kroku nás informovala a vše ochotně vysvětlovala. Měli jsme skutečně velmi pohodový pocit po celou dobu naší spolupráce a rádi jsme se s ní vždy slyšeli a viděli. Můžeme jen doporučit všem. Ještě jednou Vám paní Procházková děkujeme a přejeme spousty spokojených klientů, jakými jsme my. Hodně úspěchů, děkujeme.”
  Manželé Tůmovi
 • “Paní Procházkové bych rád poděkoval za hladký prodej nemovitosti. Na prohlídku chodili jen reální kupci, zařídila veškeré detaily, kterých bylo více, než se zdá. Důvěra kterou si zaslouží mi ušetřila hodně času i starostí, získali jsme cenu, kterou jsme chtěli. Děkuji i za pomoc s koupí domu, který prodávala jiná RK.”
  Ing. Pavel Jelínek
 • “Se službami paní Procházkové jsem byl spokojen. Děkuji za korektní a rychlé jednání.”
  Marek K.
Všechny reference

O mně

V obchodě jsem již 25 let. Vždy jsem se snažila mít ke svým klientům profesionální přístup. Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na co nejvyšší úrovni. Jedna z nejdůležitějších věcí při prodeji nemovitosti je její prezentace. Proto jsem si pořídila špičkové vybavení, abych mohla Vaši nemovitost co nejlépe prezentovat dle pravidel "Home Staging", dále připravuji video prohlídky, virtuální prohlídky, 3D půdorysy, u větších nemovitostí používáme focení dronem, pracuji na sociálních sítích, nemovitosti můžu prezentovat na samostatných webových stránkách ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti.

Pracuji na základě doporučení a na exkluzivní smlouvy.

Jsem členem Asociace realitních kanceláří. 

 

Neustále se snažím vzdělávat.

   

V roce 2018 jsem absolvovala jako jeden z prvních realitních makléřů certifikační zkoušky na specialistu prověření nemovitosti. Mám oprávnění na poskytování služeb odborné certifikace technického stavu nemovitostí, zpracování technické zprávy a průkazu energetické náročnosti. Ráda Vám oba tyto dokumenty zpracuju v rámci exkluzivní smlouvy.

 

 

V roce 2020 jsem získala profesní kvalifikaci "Realitní zprostředkovatel" dle nového Realitního zákona.

 

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Pokud chcete prodat svojí nemovitost bez starostí a chcete jen podepisovat smlouvy, které jsou vypracované v pražské notářské nebo advokátní kanceláři s notářskou nebo advokátní úschovou a inkasovat kupní cenu, neváhejte mě kontaktovat. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. 

Zatím mojí největší odměnou za dobře odvedenou práci, byl dar od mojí spokojené klientky paní Červenkové.

Tento nádherný obraz zdobí mojí kancelář!

 

 

 

ODBORNOST

Sleduji dění na realitním trhu a snažím se neustále vzdělávat.

PROFESIONALITA

Pro prodej za co nejvyšší cenu používám nejmodernější technologie a špičkové služby.

VYZNÁM SE

Tam kde pracuji, tam se i vyznám. Bydlím tu, znám to tu.

7 +
roky zkušeností v oboru
100 +
klientů
100 %
realizovaných transakcí
Květa Procházková

Kontakt

Pokud se se mnou chcete spojit, můžete mi napsat, zavolat nebo si domluvit schůzku v naší kanceláři v Praze na adrese:

 

Reality EQUITA s.r.o.

Jana Růžičky 1165/2a

Praha 4

Adresa

Jana Růžičky 1165/2a, Praha 4


Kontaktní formulář

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení